Movies
Ratings
30
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0