Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0