Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0