Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0