Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0