Series
Ratings
28
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0