Movies
Ratings
218
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.0