Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- The CravingsRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- Wakako Zake Special Hida Sake Brewery TourRated ★ 3.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5