Titles you rated
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
ESCAPE Sore wa Yukai no Hazu dattaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5- Oniichan, GachaRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Good Morning CallRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
The High School HeroesRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Neko Kare: Shonen wo KauRated ★ 2.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 3.5- 유한클럽Rated ★ 4.0
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 3.0