Movies
Ratings
1300
The EqualizerRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Ryuzo and the Seven HenchmenRated ★ 4.0- Shinjuku SwanRated ★ 5.0
iBoyRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0- The MasterRated ★ 4.5
- ObjectifiedRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0