Series
Ratings
38
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 3.5- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 3.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 1.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Talentless NanaRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5