Titles you rated
RatatouilleRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0