Movies
Ratings
218
CarolRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
FargoRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
BeautifulRated ★ 3.5
TrashRated ★ 4.5