Movies
Ratings
96
Alien³Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0- Almost CheRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0