Movies
Ratings
816
MaggieRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 1.5
FractureRated ★ 3.5
Pieces of a WomanRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
TogoRated ★ 3.0
FargoRated ★ 2.0
PatersonRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 3.0
TallulahRated ★ 3.5
IcarusRated ★ 4.5
The Midnight SkyRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 2.5
OxygenRated ★ 2.0
Private LifeRated ★ 4.5
Two Distant StrangersRated ★ 4.0
JaujaRated ★ 3.0