Series
Ratings
28
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 3.5
FiascoRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Family BusinessRated ★ 4.0
Family BusinessRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.0