Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Playing for KeepsRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.0
PrimeRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5