Series
Ratings
21
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0