Titles you rated
Before I FallRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0