Titles you rated
Love 911Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0