Movies
Ratings
79
Public EnemyRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
LadyhawkeRated ★ 4.0
A View to a KillRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 5.0