Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0