Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.5
First BloodRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5