Titles you rated
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0