Movies
Ratings
184
Heart is...Rated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5