Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 4.5
The Station AgentRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0