Movies
Ratings
16
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5