Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
A VigilanteRated ★ 5.0
On the RoadRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
AfireRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5- No Ho e, NagareruRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0