Titles you rated
JugglersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
MomRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0