Series
Ratings
203
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
LIFERated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5