Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 0.5
The Tigger MovieRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 1.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Eddie the EagleRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 1.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0