Titles you rated
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- GintamaRated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0