Movies
Ratings
94
Love, RosieRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5