Titles you rated
You Season 5Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0