Movies
Ratings
962
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.0
The BrosRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0