Titles you rated
Seven PsychopathsRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
LifeRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
TransamericaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0