Series
Ratings
13
Birth SecretRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
MamaRated ★ 4.0