Movies
Ratings
1108
The RevenantRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
The English PatientRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
DriveRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 4.5