Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Digimon Adventure:Rated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0