Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 1.5
The Foul KingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5