Series
Ratings
28
Dr. JinRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5