Series
Ratings
83
Be ArrogantRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Abiding Love DandelionRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.5
Wonderful MamaRated ★ 3.5- I Need a FairyRated ★ 2.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Endless LoveRated ★ 4.0