Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0- TarotRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Eye for an EyeRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
UpstreamRated ★ 4.0
X+YRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5