Titles you rated
Miss PotterRated ★ 1.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
The Ghost WriterRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.5
It's ComplicatedRated ★ 2.0
Super Size MeRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
CasperRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
HitchRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0