Movies
Ratings
117
CarolRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The CallRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0