Series
Ratings
108- InuYashaRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Everybody Say KimchiRated ★ 2.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 3.0
- Family's HonorRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.0