Movies
Ratings
371
Shark TaleRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5