Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- BonobonoRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
GiantRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 4.0