Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0