Titles you rated
Silo Season 2Rated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0